У Надвірній провели першу вакцинацію від COVID-19

У Надвірній запрацював центр масової вакцинації населення від COVID-19. За словами медиків, це перший і єдиний центр у Надвірнянському районі, і бажаючих вакцинуватися не бракує.

Центр вакцинації від коронавірусу в Надвірній працює щодня з 10:00 до 16:00 та знаходиться у приміщенні КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» за адресою вул. Федьковича, 4. Кожен охочий може отримати свою дозу вакцини. Медики попереджають, що після щеплення можливе підвищення температури, нудота та ломота в тілі, але загалом вакцина «CoronaVac» переноситься досить легко. Вакцинацію проводять дві бригади.

Оглянути новостворений центр масової вакцинації прибули керівники району та громади. Самі очільники вже щепилися і тепер закликають жителів району та міста зробити свідомий крок, щоб зберегти своє здоров’я і навіть життя. Медики зазначають, що наразі вакцини вистачає для всіх охочих. Надвірнянський центр первинної медичної допомоги вже вакцинував 4400 осіб.

– Я хочу, щоб кожен надвірнянець усвідомив: вакцинуючись, ви допомагаєте не лише собі, а й своїм близьким, адже лише масова вакцинація здатна створити колективний імунітет і зупинити поширення хвороби, – наголосив голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько. – Сьогодні разом з усією країною ми переходимо на 5-й етап вакцинальної кампанії. Тепер кожен громадянин, незалежно від групи професійного або медичного ризику, може абсолютно безкоштовно захистити себе від цієї хвороби. Доступ до вакцинації відкритий для всіх. Якщо ви піклуєтесь про своє здоров’я, своїх рідних і близьких, не хочете тижнями лікуватись і довго відновлюватись після COVID-19, вакцинуйтесь уже зараз!


Опубліковано

у

від

Теги:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *