Кримінал

Довибори на Івано-Франківщині: поліція розслідує 17 кримінальних проваджень

|

На Прикарпатті під час проміжних виборів народного депутата Верховної Ради України було виявлено ряд порушень. Наразі ведеться 17 кримінальних справ, 12 із них – пов’язані із порушенням виборчого законодавства, ще 5 – стосуються виборчого процесу.

Загалом правоохоронці отримали 113 повідомлень про ймовірні порушення, пише WestNews з посиланням на  на Фейсбук-сторінку Нацполіції України.

Зокрема, кримінальні провадження розпочаті:

  • 1 – за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права…, роботі виборчої комісії…, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 157 Кримінального кодексу України);
  • 5 – за фактами підкупу виборців (ч. 4 ст. 160 Кримінального кодексу України);
  • 1 – за фактом використання підроблених документів (ч. 3 ст. 358 Кримінального кодексу України);
  • 4 – за фактами завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності (ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України).

Також у період із 2 по 3 квітня поліцейські розпочали шість кримінальних проваджень за фактами викрадення виборчих бюлетенів шести дільничних виборчих комісій. У ході досудового розслідування у вказаних кримінальних провадженнях проведено огляди місця події в приміщенні окружної виборчої комісії, допитано свідків, зокрема представника кандидата в народні депутати, трьох членів ОВК №87, 64 членів ДВК, у тому числі голів, заступників та секретарів, вісім працівників поліції, трьох офіційних спостерігачів, двох журналістів та директора будинку культури, де розміщена ОВК. Також заплановано ряд оперативних заходів та слідчих дій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У 87-му окрузі на Прикарпатті тривають судові розгляди щодо незаконного перерахунку голосів

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КриміналНовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі