Екологія

Два веломаршрути між Франківськом і Галичем можуть профінансувати за кошти Євросоюзу

Опубліковано: 29.11.2020, 16:32 | Автор: Наталія Вінничук

Два веломаршрути, які з’єднають Івано-Франківськ з Галичем, можуть профінансувати за кошти секторальної підтримки від Євросоюзу, пише WestNews.

Проєкт «VeloHalychyna» претендує на фінансування з фондусекторальної бюджетної підтримки ЄС. Про це на своїй сторінці у Facebook написав виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук.

Він нагадав, що проєкт передбачає будівництво мережі веломаршрутів протяжністю 110 км між Івано-Франківськом та історичним Галичем. Основний веломаршрут – транспортний по дорозі Н-09, спортивні та рекреаційні маршрути проходитимуть по території громад Єзупільської, Угринівської, Ямницької Івано-Франківської та Галицької.

«Проєктом також передбачені велостоянки, велокемпінги, міжнародні велопробіги та IT soft для велолюбителів та гостей міст та громад Галичини. Метою проєкту є підвищення туристичної привабливості Галичини, створення нових туристичних маршрутів, нової безпечної, комфортної велоінфраструктури, популяризація велоруху серед мешканців та гостей міста, пропагування активного та здорового способу життя», – написав експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОТГ Прикарпаття ініціюють будівництво нових веломаршрутів

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

ЕкологіяНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ