Новини

Дві франківські студентки стали призерками всеукраїнського конкурсу

|

Студентки-хіміки Тетяна Костюк та Іванна Гладкоскок факультету природничих наук Прикарпатського університету стали призерками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

На конкурсі майбутні хіміки представили спільну наукову роботу «Використання технології доповненої реальності під час вивчення курсу «радіохімія та радіоекологія» майбутніми вчителями хімії», пише WestNews з посиланням на ПНУ.

За результатами онлайн-захисту їх робота визнана конкурсним журі однією із найкращих. Авторки нагороджені Дипломом ІІ ступеня.

Їх науковий керівник – доцентка кафедри хімії середовища та хімічної освіти факультету природничих наук, кандидатка хімічних наук Лілія Мідак. 

Варто зазначити, що студентки-хіміки в результаті своєї наукової роботи розробили безкоштовний мобільний додаток LiCo.Radiochemistry для вивчення дисципліни «Радіохімія та радіоекологія». Його можуть використовувати як майбутні педагоги з метою набуття професійних навичок, так і вчителі загальноосвітніх навчальних закладів у своїй роботі.

Додаток розроблений з використанням одного із найсучасніших трендів освіти – технології доповненої реальності. Автори мобільного додатка вважають, що навиками застосування даної технології повинен володіти сучасний вчитель. 

Загалом на всеукраїнський конкурс було подано понад 70 наукових студентських робіт з різних вітчизняних закладів вищої освіти. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Професорові Прикарпатського університету вручили медаль «За заслуги перед Прикарпаттям»

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниОсвіта і наука
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі