Двоє лікарів з Івано-Франківська, які отримали щеплення від COVID, розповіли про наслідки вакцинації. ФОТО

Двоє лікарів з різних медзакладів Івано-Франківська розповіли, як почуваються після вакцинації від коронавірусу.

Як писав WestNews, за перший день вакцинальної кампанії в Івано-Франківську від коронаврусу провакцинували 56 медичних працівників.

За словами медиків, почуваються вони добре і поки жодних побічних ефектів не спостерігають. Всі вони отримали щеплення індійським препаратом Covishield.

«Провакцинувалася вакциною Covishield, розробленою компанією АстраЗенека спільно з Оксфордським університетом, виробленою на Індійському заводі «Serum institute». Жива, нічого не болить, ніяких побічних проявів. Разом зі мною провакцинувалися з мого відділення ще 15 чоловік», – розповіла завідувачка відділенням інвазивних методів діагностики і лікування Івано-Франківської Центральної міської лікарні Лілія Сорохтей.

Інший лікар, який працює в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні пожартував, що після вакцинації у нього навіть роги не виросли.

«Вакцинувався від COVID-19. Смаку води з Гангу не відчув. Сигнал від чіпування не реєструється. Хвіст та роги не виросли. Аутизм не розвинувся. Чекаю далі», – написав на своїй сторінці у соцмережі лікар-інфекціоніст, доцент кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету Андрій Процик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську вакцинували понад пів сотні медиків

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі