Культура і мистецтво

Джонні Депп закликав звільнити Олега Сенцова у проекті «Ув’язнені за мистецтво»

Опубліковано: 17.11.2016, 11:24 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Американські правозахисники Voice Project починають кампанію«Ув’язнені за мистецтво» (Imprisoned for Art). В рамках цього проекту, відомі артисти і музиканти намагаються привернути увагу до колег з різних країн світу, які опинилися за гратами з політичних мотивів.

Так, Джонні Депп звертає увагу всього світу на свого колегу, кінорежисера Олега Сенцова, який був засуджений в Росії до 20 років в колонії строгого режиму. Про це пише West News з посиланням на Громадське.

johnny-depp-oleg-sentsov

Учасниця гурту Pussy Riot Надя Толоконнікова просить звернути увагу на долю турецької співачки Нудем Дурак. У 2015 році її звинуватили у пропаганді курдського сепаратизму та засудили до 10,5 років тюремного ув’язнення.

nadya-nudem-durak

Британський співак та музикант Пітер Гебріел закликає звернути увагу на письменника і журналіста Давіда Ісаака, який знаходиться у в’язниці з 2001 року без вироку суду. Журналіст має подвійне шведсько-еритрейське громадянство. Voice Project  пише, що імовірно, невдоволення влади Еритреї могла викликати публікація в заснованій Ісааком газеті Setit відкритого листа опозиціонерів. В ньому вони вимагали вільних виборів в країні. Зв’язок з ув’язненими в еритрейських в’язницях майже відсутній, в червні 2016 МЗС країни підтвердило, що Ісаак живий.

peter-gabriel-dawit-isaak

Раніше у Варшаві на кінофестивалі відбулася акція на підтримку Сенцова.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ