Новини

Фракція “ЄС” в Івано-Франківській обласній раді ініціює проведення позачергової сесії

|

Фракція “Європейської Солідарності в Івано-Франківській обласній раді буде ініціювати проведення позачергової сесії, пише WestNews.

Про це під час пресконференції в Івано-Франківську 5 квітня повідомив народний депутат та керівник Івано-Франківської обласної територіальної організації партії “ЄС” Володимир В’ятрович. Пі час позачергової сесії, додав він, депутати мають розглянути ситуацію з втиборами на 87-му окрузі і дати їм належну оцінку.

“Ключовим завданням є привернути увагу всієї України до грубої фальсифікації виборів у Надвірній. До цієї спроби демонтажу одного з найважливіших демократичних інститутів. Це попередження для нас і для всіх українців, до яких виборів нам треба готуватись у майбутньому, від цієї влади”, – окреслив  Володимир В’ятрович.

Представники “Європейської Солідарності” вважають вибори недійсними та не визнають їх результат. Вони також розповіли про застосування адмінресурсу під час підрахунку голосів, а також намагання масового підкупу виборців.

“Треба виявити тих людей, які викликали правоохоронців для проведення фальсифікації виборів, а також безпосередньо тих, хто намагався підкупити виборців. Ні для кого не секрет, що мешканці 87-го округу називають різноманітні суми, які ходили для підкупу виборців

Складається таке враження, що у Надвірній провели репетицію до строкових чи дострокових виборів”, – наголосив народний депутат Олег Синютка.

Щодо можливості перемоги Руслана Кошулинського, якого підтримала Європейська Солідарність, на цих виборах, то її не було. У цьому переконана народна депутатка від “Свободи” Оксана Савчук.

“Це така чорна пляма у виборчому процесі, яку раніше ми не можемо пригадати. Не було жодної реакції від правоохоронних органів. Ми вважаємо, що ці вибори сфальсифіковані. Фактично ми розуміємо, що нікому не був цікавий вибір українців. Також ми розуміємо, що виграти у Кошулинського не було змоги. Бо наш штаб не купив жодного голосу”, – зазначила депутатка Оксана Савчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Довибори на Івано-Франківщині: поліція розслідує 17 кримінальних проваджень

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі