Культура і мистецтво

Франківець потрапив у ТОП найяскравіших юних акторів із регіонів

|

«Главком» продовжує знайомити аудиторію з молодими і перспективними акторами великої України.

До уваги читачів галерея образів сильної статі: спритні козаки-розбійники зі Львова, Одеси, Харкова, Чернівців, Івано-Франківська, пише WestNews.

Формуючи новий рейтинг «Главком» звернувся до колег з провідних театральних українських столиць. Профільним журналістам і критикам запропонували назвати перспективних і потенційно цікавих молодих акторів (на межі 30 років), які варті всеукраїнської уваги та ласих пропозицій з кіноіндустрії.

У десятку кращих юних акторів з регіону потрапив актор Івано-Франківського драмтеатру Олег Опанас.

Народився у Франківську. Насамперед, він сьогодні – Ромео у виставі «Ромео і Джульєтта» (постановка Ростислава Держипільського), виставі, що спровокувала розголос завдяки експериментальному рішенню та яскравим акторським роботам.

Сценою для цієї вистави стало саме Місто, де молодий актор не заблукав. Як кажуть перші глядачі вистави, новий гуцульський Ромео втілює у великій шекспірівській історії високий дитячий наїв, якому згодом доведеться зустрітися з жорстокою підступністю Світу та несправедливість самого життя, де все вирішують не честь-совість-кохання, а іноді і жорстокий Фатум.

Про Олега говорять, як про «мислячого актора», здатного у тексті відчувати підтекст і реалізувати це на сцені. Задіяний у дитячих виставах, мюзиклі, великій шекспірівській трагедії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кіно на мобільний: до Дня міста презентують фільм про історію Франківська від дітей

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі