Новини

Франківськ з картону: діти виготовили інсталяцію міста

|

Інсталяцію “Створи своє місто” виготовили 10 маленьких франківців, пише WestNews.

За словами голови громадської організації “Родина Кольпінгів” Володимира Шегди, захід провели разом з міською службою у справах дітей.

“Зараз — усе сучасне і майже нічого не згадують про старе, як жили раніше люди. Це ж в нас не перша ратуша – друга або третя, навіть. Ну, але ж ми не бачили попередні. Навіть фотографій нема про нашу ратушу”, – розповів Суспільному Карпати один з учасників Сергій.

Голова ГО “Родина Кольпінгів” Володимир Шегда розповідає, що учать у заході беруть до 10 дітей, якими опікується служба у справах дітей. Вони не тільки збудують місто своєї мрії, а ще й дізнаються, що таке безпека й комфорт. Також знайдуть власне визначення, що таке місто. В подальшому інсталяцію планують використовувати на тренінгах для батьків та опікунів.

“Це дуже цікаво навіть для батьків. Коли ми проводимо тренінг, як підсилити батьківство і батьківські форми виховання, ми, власне, його показуватимемо – шо хочуть діти. Ми часто запитуємо що вони хочуть чи їсти, чи спати. А от що вони хочуть бачити?”, — каже Володимир Шегда.

таном на сьогодні 178 дітей з Івано-Франківської територіальної громади перебувають під опікою служби у справах дітей. Про це повідомила начальниця установи Ірина Рохман. За її словами, 14 дітей перебувають на повному державному забезпеченні, всі решта — у сімейних формах виховання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За численні успіхи: у Франківську визначили ученицю року

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі