Новини

“Франківські школярі не йтимуть на канікули, ліміт вичерпано” , – Ігор Максимчук

Опубліковано: 13.10.2020, 08:53 | Автор: Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 13 жовтня, пройшла традиційна оперативна нарада під керівництвом міського голови Руслана Марцінківа. Директордепартаменту освіти Ігор Максимчук повідомив, що франківські школярі вчитимуться, незважаючи на всі обставини.

“Міністр освіти і науки рекомендує з 15 до 30 жовтня провести осінні канікули. В Івано-Франківську осінні канікули ми вже проводили з 1 до 14 вресня. Тож ліміт канікул на цей рік вичерпаний. Відповідно заклади будуть працювати. Є дуже багато є спекуляцій, але хочу сказати, що станом на сьогодні у Франківську захворіло на ковід 27 дітей із 31 639 школярів. Також хворі 8 вчителів з 4061 працівників”, – розповів Ігор Євстахович.

На дистанційній формі навчання перебуває 28 класів. Хворіють не більше 2% учнів, а також вже 5 класів, які були на ізоляції, вже повернулись до навчального процесу. Освітянин каже, що ситуація контрольована і якщо буде збільшуватись кількість хворих, то прийматимуться відповідні рішення.

Максимчак повідомив, що відбулась нарада обласної державної адміністрації, там виступають за продовження навчання, а також запитувалась думка батьків, які теж хочуть, щоб освітній процес тривав без змін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міносвіти закликає школи перейти на дистанційне навчання, але офіційного документу немає

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниОсвіта і наука
Останні новини
ВСІ НОВИНИ