Без рубрики

Франківських абітурієнтів запрошують на навчання в Словацьких університетах

Опубліковано: 24.11.2016, 14:36 | Автор: dmytrosvintsitskiy

24 листопада в Івано-Франківську громадська організація «Словацько-Українське культурно-освітнє товариство» провело презентацію Європейської освітньої програми «Free Student».

«Минулорічні учасники програми «Free student» успішно приступили до навчання в Словацьких університетах. Нам вдалося і цього навчального року пролонгувати нашу освітню програму та доповнити її новими цікавими спеціальностями: медичного напрямку, журналістика та інші. Цього року пропонуємо багато різних та цікавих можливостей для 9-тикласників, а саме, медичне училище, економіка. Для хлопців – будівельні спеціальності, такі як сантехнік, тесляр, будівельник та інші. Для студентів, які отримали ступінь бакалавра в українському вузі, є можливість прийняти участь в нашій програмі з метою продовження навчання в словацькому університеті та здобути ступінь магістра», – розповів голова громадської організації «Словацько-Українське освітньо-культурне товариство» Фрич Роман.

У презентації також взяли участь батьки минулорічних учасників програми, які кажуть, що навчанням дітей та побутовими умовами задоволені.

А також наголошують, що завдяки можливостям програми «Free student», їх діти мають можливість отримати європейську освіту без значних вкладень коштів, повідомляє WestNews. 

В свою чергу один з представників програми Душан Ковач зазначив, що для студентів цих трьох вузів є можливість поєднувати декілька споріднених спеціальностей. Під час навчання, що значно розширює можливості майбутнього працевлаштування.

Також він розповів про співпрацю Ружомберзького католицького університету з міжнародною студентською програмою «Еразмус+». Вона дає можливість студентам протягом одного семестру навчатись за своєю спеціалізацією у вузі іншої країни та отримувати стипендію. Зокрема, такі можливості є для студентів, які вивчають іноземні мови.

Програма «Free student» – перший масштабний проект безкоштовного навчання українських студентів в державних університетах Словацької республіки. Її особливістю є те, що вступні тестування та співбесіда відбуваються в Україні. В обласних центрах та інших великих містах на українській мові, за участю представників словацьких вузів.

Презентаційна зустріч з майбутніми студентами та їх батьками за участю представників словацьких університетів, відбудеться у м. Івано-Франківську, 28 листопада о 17-00 годині за адресою вулиця Гетьмана Мазепи, 90, актовий зал школи-ліцею №23.

ca500f1c7d73fe95ad13581fbb6f941a

Читайте також: Подробиці викрадення неповнолітнього в Коломиї: чоловік погрожував втопити дитину.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Без рубрики
Останні новини
ВСІ НОВИНИ