Здоров'я

У Франківську лікарі два тижні боролися за життя восьмирічного хлопчика, хворого на коронавірус

|

Погіршення епідеміологічної ситуації в Івано-Франківській області, на жаль, торкнулося і дітей.

Про це на власній сторінці повідомив генеральний директор Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні Тарас Мельник, пише WestNews.

До цього часу медики не стикалися з украй важким перебігом COVID-19 у наших маленьких пацієнтів. Проте, на сьогодні ситуація змінилася.

“Прикладом цього є історія восьмирічного хлопчика, який захворів 20 лютого 2021 року. Стан дитини прогресивно погіршувався, і він був госпіталізований в відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої клінічної лікарні”, – йдеться у дописі.

За даними комп‘ютерної томографії виявлено більше 85% ураження легень. Це супроводжувалось тяжкими порушеннями в роботі усіх органів та систем.

May be an image of xray

“15 тяжких днів на штучній вентиляції легень, 15 тяжких днів лікарі відділення боролися із підступними проявами недуги, поки дитина не почала дихати самостійно, без підтримки апарату та відновились усі життєво важливі показники. Це дало змогу перевести дитину на подальше лікування в пульмонологічне відділення стаціонару”, – додав Мельник.

May be an image of xray

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті зменшується кількість смертей від коронавірусу

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі