Комуналка

Франківський притулок для бездомних тварин переїжджає

|

Івано-Франківський притулок для бездомниз тварин “Дім Сірка” планує переїхати в інше ісце через погані умови для тварин, пише WestNews.

Волонтери кажуть, що мусять переїжджати у нове місце з чотирилапими. Для цього потрібно зібрати щонайменше мільйон гривень, пише Суспільне Карпати.

60 тисяч гривень на місяць потрібно для утримання притулку із собаками, що розташований на вулиці Юності в Івано-Франківську. Тут – понад 350 собак, розповідає волонтерка “Дому Сірка” Ірина Зайченко. Проте це ще не всі витрати, які необхідні для функціонування притулку. Однією з них є потреба в погашенні боргів за лікування тварин.

“Збитих, хворих собак, які покалічені людьми, є дуже багато. У нас 50-70 тисяч гривень боргу в кожній клініці, яку ви знаєте в цьому місті. А щодо собак у притулку, в мене до людей єдине прохання – приїжджайте, беріть собак звідси, не бійтеся. Ви не станете безпорадними”, – зазначила Ірина Зайченко.

Вона також додає, що через погану дорогу, яка веде до притулку, люди відмовляються приїжджати до собак. Є проблема й з доставкою їжі для тварин. Найгірша ситуація – під час опадів. Через відсутність електроенергії, води та комфортних умов для працівників волонтери мусять переїжджати в новий притулок у селі Хриплин. Голова благодійної організації “Дім Сірка” Наталія Когут розповідає, що там вони викупили земельну ділянку.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі