Франківським студентам пропонують написати про інтим та межі приватності

Івано-франківський Університет Короля Данила започатковує конкурс студентських робіт, які присвячені особистому простору, інтиму та межам приватного життя, а також їх впливу на сучасне суспільство, пише WestNews.

Конкурс відбуватиметься в рамках VІІІ Міжнародної наукової конференції «Студентські наукові дискусії поза форматом». А найкращі роботи будуть опубліковані в колективній студентській монографії «Інтим у суспільно-політичному житті України та світу».

Дуже часто ми чуємо інформацію про втручання в особистий простір. Причому якщо це стосується нас чи близьких, то одразу включається режим несприйняття, а коли, наприклад, посадовців, то сприймається, як належне. Ніби, коли особа оголосила про свою публічність (зайнявши певну посаду, вигравши вибори чи просто беручи в них участь, або ставши блогером тощо) одразу втрачає право на приватність. Це одне з питань, яке пропонується дослідити студентам в межах проекту, інформують у пресслужбі Університету.

Інші ж напрямки охоплюють економіку, право, мистецтво, ІТ і PR і можуть стосуватися, наприклад, наступного: вплив відносин інтимного характеру на формування бізнесу; скандали особистого характеру та їх роль у коливанні ринків; інтим та фондові ринки; інтим у доказовому праві; Стамбульська конвенція та національне законодавство; добровільність згоди за наявності супутніх обставин; сексуальне насильство в ЗВО; булінг сексуального характеру в школах; розбещення неповнолітніх; домашнє насильство в інтимній сфері; оголена натура в мистецтві; сучасна фотографія; інтимна лірика; сучасні пісні про кохання; що можна поширювати в мережі і що за це буде?; де межа особистого в соціальних мережах?; «чорний» піар та його вплив; кейс Б.Клінтона або хто для Вас «Моніка» тощо.

Дедлайн для подачі робіт – 9 березня 2021 року. А підсумки обіцяють підвести 9 квітня цього року. Більше про конкурс можна дізнатись тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні франківські танцюристи вибороли призові місця на престижному конкурсі-фестивалі. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниОсвіта і наукаСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі