Новини

Галич, Городенка і Долина співпрацюватимуть з Данією

|

Три прикарпатських громади налагодять співпрацю та будуть обмінюватись досвідом з муніципалітетом Данії, пише WestNews.

Про це повідомляють в регіональному офісі «U-LEAD з Європою».

Ззгалом для двосторонньої парної співпраці з муніципалітетом Гульборгсунн (Данія) відібрали дев’ять українських громад.

«У минулому і дотепер U-LEAD змогла отримати значну користь від впровадження вагомих «ноу-хау», які данські муніципалітети привносять у нашу діяльність у сфері місцевого самоврядування та децентралізації. Тому данські громади можуть надати важливу підтримку українським партнерам, поділившись своїми цінними знаннями та напрацюваннями у рамках міжнародного досвіду», – зауважив директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Бастіан Файгель.

Протягом 2021-2022 років громади в рамках мережі налагодять співпрацю з Гульборгсунном, обміняються досвідом щодо залучення громадян до прийняття рішень та побудови сприятливого для бізнесу середовища. Громади також напрацьовуватимуть ідеї для втілення спільних проєктів.

«Я очікую на початок двосторонньої парної співпраці між українськими громадами та громадою Гульборгсунн. Зокрема, я очікую, що коли обмеження, пов’язані з COVID-19 буде скасовано, ми зможемо відвідати одне одного особисто. Гадаю, ми всі навчимося з цієї парної співпраці того, як ми можемо зміцнити наші громади», – додав мер Гульборгсунна Джон Бреддер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виклики, розвиток і співпраця: голови громад Прикарпаття зустрілись у Космачі

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі