Мистецтво

«Гоголь кабаре»: у франківському театрі покажуть фрікнуту комедію

Опубліковано: 02.12.2020, 10:43 | Автор: Зоряна Хромей

В Івано-Франківську покажуть четверту прем’єру головного режисера Жюля Одрі – фрікнуту комедію «Гоголь кабаре» за сімома творами Миколи Гоголя: «Bій», «Ревізор», «Мертві душі», «Нiс», «Шинель», «Повість про те, як посварилися Іван Іванович з Іваном Никифоровичем», «Тарас Бульба».

Фрікнута комедія «Гоголь Кабаре»- це унікальна робота для режисера, акторської команди і художниці, пише WestNews.

Бо кожен з них багато чого робив уперше. Актори освоювали музичні інструменти, Надія Левченко спробувала себе в ролі асистентки і авторки музики, а Жуль Одрі взагалі наважився зібрати знакових персонажів творів Гоголя в … кабаре.

Більше того, режисер на одну ніч «запросив» самого Гоголя в кабаре, щоб він сам зустрівся зі своїми персонажами. Ексклюзивною є 6-метрова декорація, вибудована на Головній сцені театру. Актори створили гротескових персонажів, котрі мають допомогти кожному побачити і власні вади і «кепські вияви», як писав Гоголь у листі до Пушкіна.

Власне, тому Олександру Сергійовичу режисер також надав комічну епізодичну роль. Відшукувати знайомі сюжетні лінії глядачу не варто. Гоголь у постановці Жюля Одрі – це мікс із семи творів, цитат із листів загадкового Гоголя та ексклюзивної музики.

«Для мене вистава дуже унікальна.  Усі актори, з якими я працюю, мають прекрасний досвід, і ми усі додали Гоголю багато сучасного. Спочатку ми працювали в Zoom, i це було найважче. За час карантину я зрозумів, що треба розвеселити себе і глядача, дати йому нагоду посміхатися і .. задуматися теж», – розповів Жуль Одрі, головний режисер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Довгоочікувана вистава: у франківському театрі відбудеться прем’єра «Едіпа»

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

МистецтвоМузикаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ