Комуналка

Громади Прикарпаття подали звернення до президента із вимогою зменшити тарифи на газ

Опубліковано: 14.01.2021, 17:54 | Автор: Зоряна Хромей

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття звернулась з відповідним листом до Президента України Володимира Зеленського, КМУ та НКРЕКП. В інституції вважають необґрунтованим та неправомірним збільшення тарифу на розподіл природного газу, пише WestNews.

Ця ситуація вже викликала стурбованість в органів місцевого самоврядування та хвилю обурення серед жителів територіальних громад, які розпочали проведення акцій протесту. Натомість у асоціації пропонують залишити тариф на послуги розподілу природного газу на рівні 2020 року.

“Збільшення тарифу на послуги розподілу природного газу посилює фінансове навантаження на місцеві бюджети територіальних громад, підприємства різної форми власності, представників малого й середнього бізнесу та особливо побутових споживачів природного газу”, – йдеться у листі.

Водночас в агенції нагадали, що торік в області двічі підвищували на послуги природного газу.

“Збільшення видатків для побутових споживачів у період пандемії та, як наслідок, зменшення кількості робочих місць спричинить зниження платоспроможності населення та сприятиме наростанню соціальної кризи у суспільстві. Зростуть також суми заборгованості споживачів газу перед надавачами послуг. Крім того, збільшення видатків для промислових споживачів, підприємств, організацій, бізнесу неминуче спровокує зріст цін на товари й послуги…”, – наголошують у агенції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Франківську люди протестують проти підвищення ціни на газ. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ