Культура і мистецтво

Гурт з Італії переміг на «Євробаченні-2021», а українці зайняли п’яте місце

|

Переможцем пісенного конкурсу «Євробачення-2021» став гурт Maneskin, який представляв Італію.

Він набрав загалом 524 бали (206 від журі й 318 від глядачів), пише WestNews з посиланням на Громадське.

На другому місці з 499 балами (248 від журі й 251 від глядачів) — Франція, яку представляла Барбара Праві. На третьому з 432 балами (267 від журі й 165 від глядачів) — Швейцарія (виконавець Gjon’s Tears); на четвертому з 378 балами (198 від журі й 180 від глядачів) — Ісландія (гурт Da∂i Freyr og Gagnamagni∂). Виступ цієї країни єдиний показували в записі, бо у двох членів делегації виявили COVID-19.

Україна, яку представляв гурт Go_A, загалом отримала 364 бали (97 балів від національного журі й 267 балів від глядачів), посівши п’яте місце.

У фіналі загалом виступали 26 країн. У першому півфіналі, який відбувся 18 травня, пройшли учасники від України, Норвегії, Ізраїлю, Росії, Азербайджану, Мальти, Литви, Кіпру, Швеції та Бельгії.

У другому півфіналі 22 травня до фіналу пройшли Албанія, Сербія, Болгарія, Молдова, Португалія, Ісландія, Сан-Марино, Фінляндія, Швейцарія та Греція.

У фіналі також виступали Велика Британія, Іспанія, Італія, Німеччина та Франція, які потрапляють туди автоматично як країни-засновниці конкурсу, а також Нідерланди (на правах країни-організатора цьогорічного Євробачення).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майстер з Долинщини виготовив сопілку для виступу гурту Go_A на Євробаченні

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі