Новини

Хлопець-калькулятор: український школяр має феноменальні математичні здібності

Опубліковано: 01.12.2020, 22:15 | Автор: Наталія Вінничук

У Вінницькій області 14-річний школяр усіх вражає своїми математичними здібностями. Антон Васалатій обчислює в голові десятки, сотні та навіть мільйони за лічені секунди, інформує WestNews.

Хлопець рахує швидше за техніку, проте нічого феноменального у своїх діях не бачить. Адже, завжди тренується. Швидкість мислення напрацьовує завдяки грі в шахи, інколи й за складанням кубика Рубіка.

“Це якось прийшло поступово. Я тренувався і з кожним тренуванням результати були все кращими. Зараз, практично увесь свій вільний час віддаю математиці”, – розповідає школяр Антон Васалатій.

Окрім, математики у хлопця є ще й хист до всіх шкільних предметів, навіть, гуманітарних. На думку матері Антона, її син завжди виділявся серед однолітків.

“Я його вважаю нормальною дитиною. Він такий як і всі. Проте, водночас він інший. Одночасно може рахувати, дивитися новини чи коментувати щось. Дуже легко може переключитися і взятися за іншу справу”, – зазначає мати школяра Аліна Васалатій.

До речі, хлопець ще й побив рекорд України з усної математичної лічби. За 20 хвилин Антон правильно порахував сотню прикладів та рівнянь.

Про генія з глибинки – дивіться у сюжеті ТСН.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниОсвіта і наука
Останні новини
ВСІ НОВИНИ