Здоров'я

Хворих на COVID-19 у Богородчанах лікуватимуть двоє працівників медуніверситету

|

Медики Івано-Франківського національного медичного університету лікуватимуть хворих на COVID-19 у Богородчанській центральній лікарні. Мова йде про двох лікарів-анестезіологів.

Про це Суспільному Карпати повідомив проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи університету Тарас Кобрин, пише WestNews.

Медики, за необхідності, надаватимуть допомогу пацієнтам у суботу та неділю.

“Двоє лікарів погодилися чергувати в Богородчанській лікарні та госпіталі, який там розгорнений. Вони сьогодні мають їхати в Богородчани і укласти угоди. Ми розуміємо ситуацію, яка склалася в області, і завжди йдемо назустріч. Є потреба у спеціалістах – ми знайдемо”, – каже Тарас Кобрин.

За його словами, працівників університету обіцяли залучати до роботи в останню чергу, якщо не вистачатиме спеціалістів у лікарні.

Також Тарас Кобрин спростував інформацію про залучення до роботи в Богородчанській лікарні студентів-інтернів.

“Студенти-інтерни в нас перебувають на дистанційному навчанні згідно з розпорядженням ОДА. Вони зараз вдома, а не в університеті. До того ж інтерни не мають права працювати лікарями. Вони не отримали ще права самостійної роботи лікаря і не можуть самостійно вести хворого, а можуть лише допомагати медикові”, – сказав проректор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську від коронавірусу помер військовий

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі