Здоров'я

Хворих на COVID-19 в Україні вдвічі більше, ніж показує статистика, – дані опитування

|

Такі висновки і дані опитування оприлюднив Київський міжнародний Інститут соціології (КМІС), пише WestNews.

На питання «Чи Ви вже перехворіли або зараз хворієте на COVID 19? / Чому Ви вважаєте, що це саме COVID 19 – робили тести чи тільки за симптомами?», 65% опитаних відповіли, що не хворіли,  29% – що хворіли.  З тих, хто хворів 17% робили тест, 12% – відчували симптоми.

“На 16 квітня за офіційною статистикою перехворіли на Ковід приблизно 2 млн людей.   За даними опитування перехворіли 29.1%, з них 16,9% визначили це за тестами, а 12% лише за симптомами.   Якщо прийняти до уваги лише тих, хто  робив тести, врахувати похибку і взяти нижню межу, то серед дорослого населення (18+) перехворіло 4,4 млн людей.  Це означає, що в Україні хворих щонайменше вдвічі більше, ніж за офіційною статистикою. Якщо прийняти до уваги, що в 2 млн. офіційної статистики входять і люди у віці до 18 років, а також, що частина тих, хто вважає, що у них був Ковід, але не робили тести, теж могли бути правими, то хворих у нас може бути і втричі більше, ніж за офіційною статистикою”, – додав гендиректор КМІС Володимира Паніотто.

Також дані опитування КМІС свідчать про те, що в Україні загалом зростає кількість громадян, які готові вакцинуватись від коронавірусу.

На запитання «Чи готові Ви особисто зробити щеплення у найближчі декілька місяців?», 43% відповіли, що готові, 53% – що не готові. Порівняно з березнем, ставлення до вакцинації покращилося: кількість готових вакцинуватися збільшилася на 10 процентних пунктів (з 33% до 43%), а не готових – зменшилася на 9 процентних пунктів (з 62% до 52%).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна отримає від Pfizer ще 10 млн доз вакцини проти COVID-19

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі