Індійські студенти-медики в Івано-Франківську заявляють, що їх тероризують заїжджі громадяни Пакистану

Про це вони розповіли на імпровізованому брифінгу для журналістів просто неба в Івано-Франківську, пише WestNews.

Кілька десятків студентів-індусів, які навчаються в Івано-Франківському національному медичному університеті, зібрались у сквері біля вишу. Тут вони разом із представником компанії, яка опікується їх навчанням в Україні та має офіційний контракт з університетом, розповіли про кілька випадків нападів на студентів з боку громадян Пакистану.

«Ці всі студенти навчаються у медичному університеті. Це від першого до п’ятого-шостого курсів. До них приходять пакистанці, які приїхали з Кіровограду та Маріуполя, і тут не вчаться. Їх били. Ми не знаємо чому. Одного студента сильно побили, в іншого забрали гроші і теж побили. Наші студенти бояться виходити в місто», – розповів представник компанії, яка опікується студентами-індусами, Мусур Ахмад.

Мусур Ахмад – представник компанії, яка опікується студентами-індусами
в Івано-Франківську

Він також додав, що про ці факти повідомили поліцію, написали відповідні заяви.

Окрім того, як стало відомо під час зустрічі зі студентами, бійка, яка нещодавно відбулась на вулиці Незалежності поруч Пасажу Гартенбергів, це і був напад громадян пакистану на студентів-індусів.

Додамо, що індо-пакистанський конфлікт триває з 1947 року до цього часу. Після розподілу території колонії Британської імперії «Британська Індія» та утворення двох держав Індія та Пакистан не відмовились від взаємних територіальних претензій. Можемо припустити, що міжнаціональна ворожнеча у такий специфічний спосіб проявилась в Івано-Франківську.

Детальніше про ситуацію дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’ясовували стосунки кулаками: у Франківську іноземці вчинили бійку. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі