Новини

Івано-Франківська міська ТВК опрацювала вже понад половину протоколів

|

В Івано-Франківській міській ТВК вже опрацювали приблизно 70 протоколів із 125, голоси з двох дільниць перерахують.

Раніше повідомлялось, що Івано-Франківська міська ТВК прийняла бюлетені, протоколи та іншу виборчу документацію від усіх 125 дільничних виборчих комісій. Втім, у зв’язку із відсутністю кворуму та технічними проблемами у роботі системи електронного кабінету ТВК, процес розгляду протоколів ДВК розпочався пізніше, інформує Опора.

Станом на вечір 28 жовтня тривав розгляд та внесення в електрону систему даних протоколів ДВК.  Виборча документація знаходиться під охороною поліції. Комісія під час розгляду виборчої документації у зв’язку з відсутністю кворуму припиняла розгляд. У комісії відсутність кворуму пояснюють фізичною потребою у сні та відпочинку членів міської територіальної виборчої комісії.

За словами голови Івано-Франківської міської ТВК Андрія Петрика, о 20:00 25 жовтня комісія розпочала своє безперервне засідання – приймає та обробляє виборчу документацію.

«Процес прийняття документації є досить тривалий, – каже Андрій Петрик. – Але з нашого боку робиться все, аби цей процес проходив якнайшвидше. Фізично ми цей процес пришвидшити не можемо, адже згідно законодавства, ми повинні зачитувати протоколи по кожній партії, по кожному кандидату. А кожна ДВК нам привозить по чотири протоколи, які є доволі об’ємними, що забирає багато часу».

Станом на 20:00 28 жовтня комісія опрацювала близько 70 протоколів із 125. Деякі відправили на уточнення. Також по двох дільницях буде здійснено перерахунок голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молодь чи старші: хто активніше голосував на виборах 2020?

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі