Новини

Івано-Франківська обласна рада вимагає визнати вибори у 87-му окрузі недійсними

|

Сьогодні, 6 квітня, відбулась позачергова сесія Івано-Франківської обласної ради, під час якої депутати затвердили звернення, у якому вимагають визнати вибори 28 березня на 87-му окрузі недійсними.

На початок засідання в залі зареєструвались 49 депутатів з обраних 84-х, пише WestNews.

Як зазначив голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, з невідомих причин відсутні – 14 депутатів.

Звернення обласної ради, яке зачитав заступник голови Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук, адресоване Президенту, голові Верховної Ради, міністру внутрішніх справ, голові СБУ, генеральному прокурору та Центральній виборчій комісії.

У Зверненні події, які відбувались під час виборчої кампанії, підрахунку голосів та встановлення результатів виборів народного депутата на 87-му виборчому окрузі, називають ганебними. Також депутати вимагають визнати вибори недійсними і призначити нові вибори.

«Такої ганебної фальсифікації виборів в Україні не було ще з часів виборів у Мукачево. Це немає нічого спільного з волевиявленням народу», – зазначив заступник голови обласної ради Микола Палійчук.

Депутати у своєму зверненні вимагають проведення об’єктивного розслідування подій, які відбувались під час проведення виборів, дати належну правову оцінку діям спецпідрозділу СБУ під час підрахунку голосів, створити тимчасову слідчу комісію ВРУ для розслідування подій останніх днів в окружній виборчій комісії, а також визнати вибори 28 березня на 87-му окрузі недійсними та оголосити повторні вибори.

«Звернення обласної ради не може бути підставою для скасування результатів виборів, а навпаки може бути розцінене як тиск. Закликаю депутатів обласної ради бути зваженими і не перетворювати обласну раду на майданчик політичної боротьби», – зазначив у своєму виступі голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук.

У підсумку, за запропонований варіант Звернення проголосували 43.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦВК прийняла протокол з мокрою печаткою окружної виборчої комісії 87-го округу

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі