Комуналка

«Івано-Франківськгаз Збут» з 1 травня запускає нові тарифи на газ для населення

|

«Івано-Франківськгаз Збут» оприлюднив лінійку нових тарифів на газ для населення області, проте про конкретну ціну кубометра не повідомляє, пише WestNews.

З 25 квітня клієнти ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» отримають можливість вибрати тариф, за яким сплачуватимуть за газ з 1 травня 2021 року – «Твій газ Річний» або «Твій газ Рівномірний платіж», «Твій газ Місячний» та «Твій газ На зиму».

Тарифи діятимуть на постійній основі, а споживач зможе самостійно обрати найбільш зручний для себе, проаналізувавши інформацію про нові комерційні пропозиції.

«Перший тариф буде вигідним для споживачів, котрі використовують газ лише для приготування їжі. В такому випадку обсяги споживання палива влітку та взимку приблизно однакові. А от мешканцям, котрі енергоресурс використовують ще й для обігріву помешкання, слід звернути увагу на «Рівномірний платіж» – тариф, який за рахунок розбиття річного обсягу споживання на рівні частини дозволяє зменшити фінансове навантаження на сімейний бюджет у пікові місяці споживання газу» , – розповідає директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

Ціна газу у рамках річних тарифів від ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» стане відома не пізніше 25 квітня – тобто, за 5 днів до початку періоду постачання. Її компанія опублікує на своєму вебсайті у розділі «Вартість природного газу». Клієнти, котрі не подадуть заявки на обрання певного тарифу, автоматично, на вимогу Уряду та НКРЕКП, з 1 травня будуть переведені на тариф «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові тарифи на газ: скільки заплатять у різних містах. ІНФОГРАФІКА

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі