Івано-Франківський патруль ОНЛАЙН

Івано-Франківський Патруль Online 26|нічне патрулювання: хулігани і водії у стані сп’яніння

|

Сьогодні у програмі “Івано-Франківський Патруль Онлайн” показана робота інспекторів патрульної поліції під час нічної зміни.

Кореспонденти WestNews разом з поліцейськими патрулювали вулиці Івано-Франківська. На нічну зміну вирушили у числі 151 екіпажу.

За нічну зміну ми вам пропонуємо переглянути:

Випадок на вул. Чорновола, де патрульний з нацгвардійцями затримали у парку п’яного хулігана.

Також інцидент на вул. Галицька. Тут заявник викликав патрульних і сам потрапив у відділ поліції за хуліганські дії.

І на вулиці Чорновола, і на вулиці Галицькій на правопорушників було складено протоколи за Ст. 173 КУпАП (Ред. – Стаття 173. Дрібне хуліганство).

Далі показано ситуацію, яка трапилася на вул. С. Бандери. Там 20-річний водій відмовився пройти огляд на стан сп’яніння, але уникнути відповідальності не вдалося – справу передадуть у суд.

А на вулиці Тичини водій у стані сп’яніння та без документів заперечував вживання алкоголю, хоч “Драгер” показав у крові водія 2, 86 проміле.

У двох останніх випадках на водіїв складено протоколи за Ст. 130 КУпАП (Ред. – Стаття 130. Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції). Крім того, на вул. Тичини на водія патрульні винесли постанову за ч. 1 Ст. 126 КУпАП (Ред. – Стаття 126 (частина 1). Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки).

Більше у відеопрограмі розповіли інспектори патрульної поліції Юрій Іроденко, Тетяна Солонина, Олег Суходольський, Василь Мовчан та Назарій Ярема.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Івано-Франківський патруль ОНЛАЙН
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі