Івано-Франківський патруль ОНЛАЙН

Івано-Франківський Патруль Online 27|Конфлікт в центрі міста: жінка-дніпрянка влаштувала стрілянину

|

15 грудня на одній із центральних вулиць Івано-Франківська жінка з Дніпропетровщини влаштувала стрілянину.

Про такий інцидент писали багато засобів масової інформації, а сама подія викликала резонанс на всеукраїнському рівні як серед суспільства, так і серед журналістів.

Нагадаємо, що на вулиці Грушевського трапився інцидент між перехожими і жінкою та чоловіком, які нещодавно приїхали з Дніпропетровська, а станом на сьогодні проживають в Івано-Франківську. Щоб запобігти конфлікту, який трапився між дніпрянином та франківцями, жінка-дніпрянка почала стріляти, перебуваючи в стані алкогольго сп’яніння. На місці працювали патрульні, було викликано слідчо-оперативну групу. Станом на сьогодні в ГУ НП в Івано-Франківській області повідомили, що  за фактом стрілянини порушено кримінальну справу. А от на дніпрянина було складено адмінпротокол за Ст. 173 “Дрібне хуліганство”, адже чоловік продовжував поводитись зухвало та вчиняти хуліганські дії.

Екіпажі патрульної поліції працювали окремо і з жінкою, і з чоловіком. Як це було тоді, 15 грудня, WestNews спільно з Управлінням патрульної поліції у м. Івано-Франківську пропонує подивитися у програмі “Івано-Франківський Патруль Online“, у випуску № 27.

Більше у відеопрограмі розповіли інспектори патрульної поліції Роман Дубів та Юрій Тодось.

У програмі розміщені матеріали з реєстраторів патрульних, надані Управлінням патрульної поліції в м. Івано-Франківську.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Івано-Франківський патруль ОНЛАЙН
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі