Івано-Франківський патруль ОНЛАЙН

Івано-Франківський Патруль Online 30|нічне патрулювання у новорічну ніч: іноземці-правопорушники

Опубліковано: 12.01.2017, 21:45 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Пропонуємо переглянути черговий випуск програми “Івано-Франківський Патруль Онлайн”, у якому показана робота інспекторів патрульної поліції під час нічної зміни у новорічну ніч.

Кореспонденти WestNews разом з поліцейськими патрулювали вулиці Івано-Франківська з 31 грудня 2016 року на 1 січня 2017 рік. На нічну зміну вирушили у числі 152 екіпажу.

У випуску № 30 пропонуємо переглянути:

Випадок на вул. Галицька, де трапився конфлікт у центрі міста між іноземцями. Зрештою, одного з учасників конфлікту було доставлено у відділ поліції, що на вул. Бельведерська, 32. На правопорушника складено протокол за Ст. 173 (Ред. – Дрібне хуліганство) КУпАП.

У мікрорайоні Пасічна, на вул. Галицька, патрульні зупинили афроамериканця, який був у стані сп’яніння та керував без документів. На водія складено протокол за Ст. 130 (Ред. – Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння) КУпАП та винесено постанову Ст. 126 (Ред. – Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки) КУпАП.

На вул. Мазепи патрульним прийшло завдання про порушення тиші. Інспектори прибули на виклик, про який повідомив заявник, та зробили зауваження мешканцям квартири.

На вул. Коновальця спецпризначенці затримали чоловіка з макогоном у руках і викликали патрульних. Інспектори провели поверхневу перевірку згідно Ст. 34 ЗУ “Про Національну поліцію”, а предмет, який виявлено у чоловіка, вилучили.

На вул. Набережна водій у стані алкогольного сп’яніння вчинив ДТП, злетівши у кювет. На водія складено протоколи за Ст. 124 (Ред. – Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів, автомобільних доріг чи іншого майна) та 130 (Ред. – Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння) КУпАП, а також винесено постанову за Ст. 126 (Ред. – Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки) КУпАП.

Більше у відеопрограмі розповіли інспектори патрульної поліції Юрій Говзан, Юрій Іроденко та Роман Дубів.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Івано-Франківський патруль ОНЛАЙН
Останні новини
ВСІ НОВИНИ