Новини

Івано-Франківський центр соціальних служб відзначив своє 15-річчя

|

Міському Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виповнилось 15 років. З цієї наголи працівники Центру організували круглий стіл, до участі в якому запросили міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа, його заступника Олександра Левицького та депутата міськради Романа Марцінківа.

«Ми тут сьогодні, щоб підбити підсумки 15 років співпраці. Мова йде про те, що тут зібрались невипадкові люди, а представники тих установ, з якими ми тривалий час співпрацюємо», – привітала присутніх директор Центру Леся Дикун.

За увесь час існування, наголосила вона, основною метою діяльності Центру було надання психологічних, соціально-педагогічних, медичної та юридичної допомоги потребуючим людям, повідомляє WestNews.

«Зміни у суспільстві відбуваються постійно. На жаль, кількість соціальних проблем не зменшується, а збільшується внаслідок непослідовної політики. Соціальні служби проробили титанічну працю за ці роки: це і волонтерство, і працевлаштування молоді, і різноманітні проекти з подолання залежності. Протягом цього часу стикались з різними викликами. Суспільство стає іншим, стає інформаційним. Нам нічого не залишається, як адаптуватись до цих змін і продовжувати соціальні програми. Мене турбують люди з особливими потребами, адже часто ми самі створюємо бар’єри між нами. А важливо все робити разом. Тому, думаю, зосередимось також у цьому напрямі», – зазначив Руслан Марцінків.

Він окремо виділив роботу Центру щодо допомоги людям, які постраждали від війни на сході України. Це соціальна і психологічна реабілітація, залучення до громадського життя, допомога з працевлаштуванням внутрішньо переселеним людям.

Загалом під час круглого столу підсумували основні напрямки роботи Центру за півтора десятиліття та окреслили точки співпраці з партнерськими організаціями на майбутнє.

Читайте також: 871 дитина-інвалід з Івано-Франківська не отримує адресну допомогу.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі