Йде відлига: мешканців Прикарпаття попереджають про небезпеку бурульок

З сьогоднішнього дня, 20 січня, на Прикарпатті очікується потепління. Тож на дахах будинків та великих деревах активно утворюватимуться бурульки, які можуть бути небезпечними, пише WestNews.

Про небезпеку відлиги та нестійких погодних умов, відлиги вдень і заморозків вночі, що сприяють активному утворенню бурульок, попереджають в управлінні ДСНС в Івано-Франківській області.

Падіння снігу або льоду з даху може призвести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті. Вгадати той самий момент, коли бурулька вирішить, що висіти їй набридло, абсолютно неможливо.

Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода з настанням потепління, радять надзвичайними, необхідно:

  • комунальним службам встановлювати попереджувальні знаки і огорожі небезпечних місць можливого падіння бурульок;
  • по можливості своєчасно збивати бурульки, які несуть небезпеку пішоходам та автотранспорту, що паркується біля будинків;
  • проходячи повз будинки або біля високих дерев, необхідно переконатися у відсутності загрози падіння льодових наростів;
  • не ходити під дахом будівель, а також під балконами, де навислі бурульки;
  • не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самому звернути увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справжнє льодове містечко збудували на Прикарпатті. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі