Новини

Кандидати на посаду: як в Івано-Франківській громаді обиратимуть старост сіл

Опубліковано: 04.12.2020, 16:14 | Автор: Зоряна Хромей

До 11 грудня прийматимуться заявки на посади старост сіл Івано-Франківської ТГ, які потім розглядатимуться на комісіях із питань відбору кандидатів на посади старост. Далі комісія надасть свої рекомендації міському голові, який внесе заявки до затвердження на сесії міської ради, пише WestNews.

Про це повідомив у прямому ефірі заступник міського голови Франківська Віталій Федорів. Він також зазначив, що у його повноваженнях буде робота над розвитком приміських сіл, інфраструктури та робота старост.

“До Івано-Франківської територіальної громади приєдналося 18 сіл. Найпершим моїм завданням є формування команди старост. До 11 грудня ми приймаємо заявки на посади старост. І до 21 грудня проведемо обговорення та надамо імена кандидатів на затвердження сесією міської ради. Ця робота робиться прозоро. Ця людина, яка буде старостою, матиме право виступу на сесії міської ради, на комісії міської ради, вона буде мати право голосу у виконавчому комітеті”, – пояснив Віталій Федорів.

Він також зазначив, що у старост, крім прав, буде ряд обов’язків.

“Він має раз у рік звітувати перед громадою. Це має бути людина із підтримкою великої кількості людей”, – додав заступник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Який шпагат треба вміти, щоб перетворитись з опозиціонера у заступника голови?”: Петро Шкутяк прокоментував нову посаду

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ