Клаптикові дива: франківчанка створює геть усе з шматків тканини. ВІДЕО

Покривала, подушки, підставки та навіть сумки створює франківчанка з клаптиків тканини. Цю техніку називають печворк, пише WestNews.

Франківчанка Юля Гомеляк розповідає, що в якийсь момент захотіла змінити професію. До цього працювала фотографом. А потім згадала, що речі у такому стилі їй подобались та за кілька місяців вивчила нову техніку.

“Мені завжди подобалися такі вироби. В якийсь момент я захотіла поміняти свою діяльність. І виникла ця ідея, я згадала ці покривальця зі шматочків, які мені подобалися, і вирішила зайнятися цим”, – розповіла  Суспільному Юля Гомеляк.

Займатися печворком Юлія почала чотири роки тому. А зараз на створення одного виробу витрачає близько тижня.

“Спочатку я підбираю тканинки, які мені подобаються і які гарно виглядають разом. І вже відштовхуюся від них, створюю візерунок і шию виріб. Буває, навпаки. Мені хочеться відтворити якийсь візерунок. Тоді вже до нього я підбираю тканинки”, – розповідає Юля.

Згодом Юля малює ескіз та вирізає елементи, потім елементи прасує та зшиває у візерунок. Після – підшиває синтепон та третій шар тканини. Наприкінці прошиває усі контури візерунку.

Юлія Гомеляк розповіла, що натхнення черпає звідусіль. Часто – з гуцульських виробів, іноді побачить візерунок у фільмі та одразу ж хоче відтворити його на покривалі, сумці або подушці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську митець творить римську мозаїку. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

МистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі