Історія

“Захоплює з перших рядків”: франківський скульптор презентував дебютну книгу. ФОТО

|

25 січня у Франківському Драмтеатрі скульптор, а тепер уже й письменник Богдан Савлюк презентував свій дебютний роман “Орден Місяця”, пише WestNews.

Творець роману розповідає, що у книзі є 50% фактів, а решта – акторський домисел. Поєднані різні періоди та жанри: сучасність та історія, екшн, триллер, любовні лінії.

“У мене виникла ідея і я її втілив у книзі. Роман зі своїм стилем. Він адаптивний під кіносценарій, тому дуже сподіваюся, що вона зацікавить кінопродюсерів”, – каже автор.

Події у книзі починаються з Франківська, далі – Київ, Обухів, Суботів… Богдан Савлюк додає, що роман містить багато мандрівних цікавинок.

“З нею можна подорожувати Україною. Задум був масимально вразити читача”, – наголошує Богдан.

Автор поділився, що найважче було писати розділи історичного періоду. Робота над романом тривала 8 місяців – з січня по серпень 2019 року. Що цікаво, ляльки, які Богдан Савлюк створив, стали персонажами книги.

Франківчанка Софія Бенза уже прочитала роман. Дівчина каже, що враження від книги зберігаються у ній вже два тижні.

“Прочитала приблизно за 9 годин. Сюжет динамічний. З кожним новим розділом дізнаєшмя щось нове. По ходу сюжету намагалася зрозуміти, хто ж головний інтригант цього всього. Мені найбільше сподобався початок і кінець, коли закрутилася історія про орден та повернення головного героя”, – каже дівчина.

“Коли я прочитала книгу, відразу зрозуміла, що її потрібно видавати. Мова про старовинну загадку. Звичайний хлопець дізнавшись таємницю, береться за пошук старовинних артефактів. Автор не розповідає абсолютно все, залишаючи інтригу. Головний персонаж – красивий, модний, привабливий. Думаю, це спонукатиме школярів та студентів до читання”, – ділиться своїми враженнями від прочитаного модераторка презентації Любов Загоровська.

Книга вийшла у видавництві «ТаТиШо».

Про що книга?

Вчитель історії Марко Шептицький натрапляє на слід таємничого ордену Місяця, заснованого Богданом Хмельницьким. Лицарі ордену століттями оберігають величні скарби, серед яких, найбільш цінною реліквією є Щоденник Ісуса Христа, відомий в наукових колах, як «Джерело Q».

На орден полюють «погані хлопці». Ризикуючи життям, головний герой разом з відомою художницею Софією Довбуш проходять складний шлях загадок, аби розкрити таємницю ордену Місяця й попередити лицарів про смертельну небезпеку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Творець «Теплих іграшок» презентував нову серію до фільму «Захар Беркут». ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

ІсторіяМистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі