Без рубрики

Колекція одягу, створена студенткою Інституту мистецтв Прикарпатського університету, перемогла на конкурсі у Польщі

|

Студентка Інституту мистецтв Прикарпатського університету Наталія Маліновська стала переможницею онлайн-конкурсу творчих робіт «Prime Art», який проходив у Польщі, пише WestNews.

Конкурс творчих робіт «Prime Art» організували в рамках Міжнародного наукового проєкту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі» у Вищій технічній школі в Катовіце (Республіка Польща). Він відбувся онлайн. У ньому представляли свої творчі роботи студенти 1-5 курсів українських і польських закладів вищої освіти.

У номінації моделювання одягу «Шитий одяг» за колекцію під назвою «Пташко сизокрила» титул переможниці здобула Наталія Маліновська – магістрантка ІІ курсу (тепер вже випускниця) спеціальності «Дизайн» Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Важливо, що однією із умов конкурсу було виконання опису роботи англійською мовою.

Колекція виконувалася під керівництвом викладачів кафедри дизайну і теорії мистецтва – кандидатки мистецтвознавства, доцентки Оксани Бейлах і старшої викладачки Світлани Повшик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відома франківська дизайнерка презентувала нові колекції у Відні. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Без рубрики
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі