Комуналка

Коли відремонтують дорогу на вулиці Озаркевича. АУДІОКОМЕНТАР

Опубліковано: 26.06.2020, 10:26 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Мешканці вулиці Євгена Озаркевича, бічної від вулиці В’ячеслава Чорновола, чекають ремонту дороги кілька десятиліть. Коли нарешті буде встелене нове дорожнє полотно, з’ясовував WestNews.

225 метрів жаху

Ще з 2016 року дописувачі мережі Фейсбук регулярно обговорюють проблему вулиці. Кажуть, оскільки вона майже в центрі міста, мала б бути вже давно відремонтована. Обурюються, чому це наболіле питання досі не вирішене, адже через вибоїни змушені ремонтувати свої автівки.

Окрім того, що жахливий стан вулиці створює проблеми пересування для її жителів, місцеві підприємці  змушені просити у своїх клієнтів вибачення за  “тимчасові” незручності

Керівник веломайстерні Олег каже, що дуже чекає ремонту вулиці. В майстерню справді найлегше добратись велосипедом

В періоди злив розкопані ями заливає вода

Старт робіт

Директор департаменту комунальної політики  Михайло Смушак на запитання WestNews відповів:

“Чув, що дорогу розкопали, бо до новобудов тягнуть мережі”.

5 червня тут почались роботи з ремонту комунікацій. Розкопка позначена як аварійна. Тому ремонт мав би проводитися максимально терміново.

До новобудов прокладають водопостачання, електрику, каналізаційний відвід. Разом з тим проводиться заміна старих комунікацій вздовж усієї вулиці Євгена Озаркевича. Вказано, що відповідальне за роботу комунальне підприємство “Івано-Франківськводоекотехпром”.

 Керівник підрядної організації переадресував запитання “майстру”

У розіграші тендеру на реконструкцію і капітальний ремонт вулиці Озаркевича  ще в листопаді  2019 року перемогло  ТОВ “СТАРТГРУП”.  Підприємство погодилося виконати запропонований Управлінням капітального будівництва міськвиконкому  перелік робіт за 4 мільони 138тисяч гривень. Загалом у розіграші взяли участь 2 компанії.

Відомість обсягів робіт, що закуповуються по об’єкту  тут. 

Щоб зрозуміти, на коли заплановано завершення каптального ремонту вулиці, ми зателефонували у “Стартгруп”. Керівник товариства Андрій Тороус надав контакт свого підлеглого, який, зі слів пана Андрія, відповідає за об′єкт – вулицю Євгена Озаркевича.  West News зателефонував пану Івану, який не забажав називати своє прізвище. Аудіозапис дзвінка

Розкопані траншеї будуть ще два місяці

Працівники кажуть, що прокладання мереж може тривати приблизно два місяці. Наразі вода у помешканнях на вулиці Євгена Озаркевича є.  За останні кілька років тут були часті збої водопостачання через несправність старої мережі. 

 Як запевнив пан Іван у телефонній  розмові, якщо сприятиме погода і обставини, всі роботи будуть завершені вже цього літа.

Однак у прес-службі Управління капітального будівництва повідомили Івано-Франківського міськвиконкому повідомили, що гроші є лише на частину робіт:

 “На ремонт вулиці Озаркевича з міського бюджету цьогоріч виділили 1,9 мільйона гривень. На ці кошти буде здійснено перевлаштування колодязів та водопровідних труб до житлових будинків та замінять дощові решітки. Також відремонтують проїзну частину та з однієї сторони вулиці зону для пішоходів. У випадку наявності додаткових коштів у бюджеті, роботи будуть виконані у повному обсязі”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Випускники ПНУ ім. В. Стефаника: карантин завадив проводити більше часу з однокурсниками. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаСтатті
Останні новини
ВСІ НОВИНИ