Новини

Коломийський суд оштрафував жінку за несвоєчасне подання декларації

|

Трохи більше тисячі гривень обійшлась затримка у поданні декларації мешканці Коломиї, пише WestNews.

За порушення строків жінку суд оштрафував та присудив компенсувати судові витрати.

Постановою судді Коломийського міськрайонного суду посадову особу місцевого самоврядування притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення вимог ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

В судовому засіданні встановлено, що посадова особа місцевого самоврядування несвоєчасно без поважних причин, подала на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік (щорічна), а саме 05 квітня 2021 року.

Вину у вчиненому визнала повністю. При накладенні стягнення суд врахував особу правопорушниці, яка позитивно характеризується за місцем роботи, до адміністративної відповідальності притягується вперше, щиро розкаялася у вчиненому.

Згідно постанови суду на особу накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень 00 копійок та стягнуто судовий збір у дохід держави в сумі 454 (чотириста п’ятдесят чотири) гривні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На 17 000 грн. суд оштрафував долинян за прогулянку без масок

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі