Новини

Комунальники не можуть йти влітку у відпутки, – Марцінків

Опубліковано: 29.11.2016, 11:30 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Міський голова Івано-Франківська під час щотижневої оперативної наради вкотре розкритикував роботу комунальних служб, які, за його словами, дозволяють собі йти у відпустки влітку, а потім – активно працювати, наприкінці року.

«Ми як завжди: влітку всі у відпустки йдемо, а коли приходить листопад-грудень – усі активно працюють. Комунальники не можуть йти влітку у відпустки, апріорі», – заявив Руслан Марцінків, повідомляє WestNews. 

«Дуже затягнули ми із капітальним ремонтом міжбудинкових проїздів. Те саме стосується доріг. Це головні проблеми цього року», – додав мер Івано-Франківська.

15085560_1247383511951395_6248376474324524611_n

Читайте також: Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вкотре розкритикував освітян за те, що не можуть закупити в навчальні заклади «туалетний папір і все решта», натомість, продовжують збирати батьківські внески.

«Ну немає того, що я просив. Говоримо і говоримо. Освіта не може в навчальні заклади купити туалетного паперу? Така вже біда?», – запитав освітян Марцінків.

Відтак, міський голова звернувся до фінансового управління. «Треба передбачити коштів стільки, скільки потрібно. Дати освітянам два мільйони гривень на туалетний папір і все решта. Щоб відмовлятися від батьківських внесків», – додав мер.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ