Здоров'я

Країни Європи масово запроваджують локдаун під час новорічно-різдвяних свят

|

В більшості країн Європи на період новорічно-різдвяних свят запровадили більш жорсткі карантинні обмеження, пише WestNews.

Так, з 16 грудня в Лондоні ввели третій, максимальний рівень карантинних обмежень. Він передбачає обмеження роботи кафе і ресторанів – тепер вони можуть працювати тільки на винос і в режимі доставки. Заборонено проводити публічні і масові заходи. У громадських парках не можна збиратися в групи понад шість осіб. Непродовольчі магазини, салони краси і спортзали продовжили свою роботу.

Водночас у деяких регіонах Великобританії з 20 грудня введуть четвертий рівень карантину.Найжорсткіші обмеження діятимуть у двох графствах – Ессексі і Кенті. Нові обмеження передбачають заборону на вихід із дому без необхідності, за можливості – віддалену роботу, закриття магазинів (крім тих, де продають товари першої необхідності), спортзалів, розважальних закладів і салонів краси. Також буде заборонено перебувати на вулиці вночі, а жителі різних домогосподарств зможуть зустрічатися тільки один на один і на вулиці. Регіони четвертого карантинного рівня будуть закриті на в’їзд і виїзд.

Нідерланди будуть піддані жорсткій другий ізоляції із закриттям усіх шкіл і магазинів, крім продуктових, щонайменше на п’ять тижнів – з 15 грудня до 19 січня. Працюватимуть лише супермаркети, банки й аптеки.

У Німеччині з 16 грудня вже ввели жорсткий локдаун. По всій країні закрилися магазини роздрібної торгівлі за винятком продовольчих, у школах припинилося очне навчання, закрилися дитячі садки. Відкритими залишилися аптеки, магазини побутової хімії та галантерейних товарів, бензоколонки, банки, ощадкаси і поштові відділення.

Влада Іспанії вирішила обмежити збори людей на новорічні свята і внутрішні поїздки. Так, на різдвяні святкування вдома зможуть зібратися не більш ніж 10 осіб. Також із 23 грудня до 6 січня в країні буде заборонено переміщення людей між регіонами, крім відвідування сім’ї.

У Туреччині введуть цілодобову комендантську годину на час новорічних свят, яка триватиме три з половиною дні – з 21:00 31 грудня до 05:00 4 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Ізраїлі розпочалася масова вакцинація людей від COVID-19

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовиниСвітСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі