Новини

Курорт Буковель на Прикарпатті таки закриють: рішення комісії з надзвичайних ситуацій

|

Гірськолижний курорт «Буковель» на Прикарпатті сьогодні з нуля годин закривають, пише WestNews.

Про це сьогодні, 12 березня, повідомили на пресконференції в Івано-Франківській облдержадміністрації за результатами засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зазначив голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук, таким сьогодні є суспільний запит і це вимога сьогоднішньої ситуації із захворюваністю на коронавірус в області.

«Зараз у Паляницькій ОТГ працюють підрозділи поліції. А ми зі свого боку забезпечили його позицію рішенням комісії ТЕБ та НС. Ситуація дуже непроста, вона нагрівається», – сказав Андрій Бойчук.

У свою чергу, керівник Нацполіції в Івано-Франківській області Володимир Голубош повідомив, що зараз на території курорту працює 10 груп поліції.

«Складено 51 адміністративний протокол. 26 з них – на операторів підйомників, інші – на підприємців, в тому числі на прокати лижного спорядження та інших. У відповідності до рішення ТЕБ та НС будуть запроваджені додаткові пости у селі Паляниця», – сказав Володимир Голубош.

Місцеві жителі та працівники закладів у цій місцевості зможуть безперешкодно пересуватись у тій зоні. Іншим громадянам буде рекомендовано її покинути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті підприємці перекрили дорогу на Буковель

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі