Новини

КВУ: Верховна Рада має терміново виділити кошти районним ТВК

|

На 11 та 18 грудня 2016 року призначені перші вибори в 184 об’єднаних територіальних громадах, позачергові вибори старост, проміжні вибори до сільських, селищних рад, а також повторне голосування.

До організації виборчого процесу залучені, в тому числі, районні територіальні виборчі комісії. Проте, під час формування кошторису на проведення виборів не було передбачено коштів на їх діяльність. Тому члени комісій працюють за власний кошт, повідомляє WestNews. 

Районні ТВК відповідно до Закону «Про місцеві вибори» утворюють дільничні виборчі комісії, проводять жеребкування щодо включення до їх складу кандидатур, розглядають скарги в день виборів.

Свою роботу районні ТВК розпочали наприкінці жовтня. За цей час їх члени за власний рахунок оплачували послуги телефонного та інтернет-зв’язку, займалися друком необхідних матеріалів, видавали відповідні документи.

“Комітет виборців України закликає ЦВК невідкладно підготувати кошторис витрат для районних ТВК, а Верховну Раду та Кабінет Міністрів України – знайти можливість виділення коштів на діяльність зазначених комісій”, – йдться у повідомленні на сторінці КВУ в мережі Фейсбук.

750_300_1555

Читайте такожНа Прикарпатті понад підтисячі правоохоронці працюватимуть під час перших виборів у об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 18 грудня.

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі