Новини

Лелека, який жив на подвір’ї жінки на Богородчанщині, переїхав у Галицький національний природний парк.ВІДЕО

Опубліковано: 28.11.2020, 19:28 | Автор: Наталія Вінничук

Лелеку, який оселився на подвір’ї прикарпатки Марії Підручної у селі Іваниківка Богородчанського району, перевезли у Галицький національний природний парк, пише WestNews із посиланням на Суспільне.

Спочатку птах прилітав до гіпсової статуї лелеки, яка стоїть на подвір’ї жінки, а згодом залишився там жити. Його господиня назвала Юрко. Лелека оселився у стайні разом курми і качками, господиня розповідає, що його бояться навіть собаки. Проте жінка хвилюється, щоб птах не замерз взимку.

“Я дуже боюся, що він не перезимує, і дуже хочу, щоб його взяли в якийсь притулок. Щоб йому було тепло, бо він з курми і качками у сараї вже в мене не перезимує. Їсти ми йому ще щось дамо, бо є. Бо і сусіди дають”, – розповідає жінка.

Кореспонденти Суспільного відвезли Юрка в Галицький національний природний парк. Там лелеку оглянули ветеринари.

“Візуально здоровий. Пошкоджень в нього не виявлено, крила також, як ми перевіряли, працюють добре. На хворого він не виглядає”, – каже начальник центру реабілітації диких тварин ГНПП Андрій Гембарський.

Поки що лелека знаходиться в карантинному вольєрі. Навесні, коли птахи повернуться із вирію, полетить з іншими лелеками.

http://

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ