Культура і мистецтво

Львів’янку Оксану Линів визнали найкращою диригенткою 2020 року

Опубліковано: 02.12.2020, 14:11 | Автор: Зоряна Хромей

Українка Оксана Линів стала найкращою диригенткою 2020 року за версією німецьких критиків.

Своїм успіхом Оксана Линів поділилася на своїй сторінці в Фейсбуці.
“Дуже пишаюся отриманням відзнаки з рук найвідомішого музичного журналіста Німеччини Мануеля Бруґа та засновника нагороди доктора Ульріха Рунке”, – поділилася диригентка і додала, що цією нагородою відзначають музичні колективи, оперні постановки та найяскравіших театральних митців.
Оксана Линів стане першою жінкою-диригенткою найпрестижнішого оперного фестивалю світу. На відкритті Байройтського фестивалю 2021 року вона диригуватиме новою постановкою “Летючого Голландця”.
Крім того, українська диригентка разом із культурною менеджеркою Яриною Винницькою працює над унікальним проєктом Ковчег “Україна”, що поєднає традиційну і класичну музику, мультимедійні інсталяції і кінопродакшн, книговидання та інтерактивні ігри.
Про творчу діяльність Оксани Линів у соцмережі свою думку висловила Olga Perebyinis:
“Бути світовою зіркою і, водночас, залишатися патріотом свого народу, на жаль, не завжди є даністю. Маємо чимало прикладів, коли «зірки» і «зірочки», досягнувши чогось у «світах», можуть вважатися українцями лише за місцем народження. В усьому ж іншому вони успішно розчиняються у космополітизмі, не кажучи вже про те, щоб продовжувати цілеспрямовано працювати на імідж своєї держави. Однак це не про Оксану Линів. Вона – справжній культурний посол України. Кожний її проект є неоціненним з точки зору сприйняття України у світі як глибоко освіченої, культурної і цивілізованої нації”.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ