Кримінал

“Максим Плохой” на суді розповів деякі деталі захоплення заручників в Луцьку

Опубліковано: 23.07.2020, 16:49 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 23 липня, у суді під час обрання йому запобіжного заходу заявив, що його умову виконав тільки президент Володимир Зеленський і його не турбує, що відео вже видалили.

Про це йдеться у прямій трансляції “Громадського” із засідання суду.

“(Застосував зброю – ред.), тому що 9 годин ніхто не збирався виконувати жодної вимоги. Я розраховував, що хоча б хтось із перерахованих – там 24 людини. Хоча б той же Шевчук (Святослав – глава УГКЦ)…Тобто владики всіх церков, хоч хтось із них перший зробив би заяву, те що я просив. А на наступний день можна було просто написати “так, я це зробив заради того, щоб спасти людей” і прибрати запис. Все дуже просто. Але ніхто не поворушив пальцем за цей час. Єдиний тільки Зеленський зателефонував в кінці. Ми з ним поговорили по телефону. Після цього я випустив людей”, – мовив “Максим Плохой” на суді.
Також чоловік додав, що здався сам і  був готовий померти вчора, але старався, щоб із заручниками нічого не сталося. Зокрема, Кривош вважає, що попри те, що відео зі словами Зеленського видалили, його змогли подивитися і завантажити тисячі людей, тому це не проблема.
На запитання, чому він хотів, щоб люди подивилися фільм “Земляни”, Максим Кривош відповів, що кожен “сам має свою голову” і після перегляду зробить висновки.
Затриманий зауважив, що детальніше про розмови із Зеленським розкаже на кінцевій стадії суду.
Чоловік відмовився відповісти, звідки взяв зброю і заявив, що захоплення автобуса з людьми є дієвим методом проти держави, яка є “основним терористом і розуміє тільки силу”.
Він розповів, що взяв псевдонім “Максим Плохой”, щоб йому потім не дорікали, що він вважає себе кращим від інших.

Як раніше повідомляв WestNews Максим Кривош, 21 липня захопив автобус із пасажирами у Луцьку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як здався луцький терорист, вийшли заручники і коли вибухнула граната. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КриміналНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ