Новини

“Малі Ґранти Теплого Міста” визначили 6 преможців. ФОТО

|

На зимову зимову хвилю програми, яка тривала за 26 серпня по 26 вересня подалось 22 проекти, комісія обрала 6 команд, які стали переможцями.

Серед них:

  • Виставка художніх творів “Осип Сорохтей. З минулого – у сьогодення”,
  • Школа юного біохіміка,
  • Перші містичні читання “Станіславський НЕгеловін” та інші.

Загальний бюджет цієї хвилі -80 000 грн.

До організації виставки долучилось більше 14 партнерів.

Темою цьогорічної виставки є екологія. Виставка проходитиме на 10 локаціях-партнерах. Це дає можливість прийняти участь у квесті, який ми розробили спеціально, щоб мешканці міста могли оцінити наше місто на чистоту, візуальний стиль оформлення бізнесу. Учасники квесту мають змогу побачити як виглядає мистецтво в рекламі, треба буде обійти локації і скласти зашифроване слово. Це триватиме протягом двох тижнів”, – розповів Сергій Горічок, організатор виставки “Сучасний портрет 2019: Екологія”.

 

Ми прагнемо перетворити Івано-Франківськ не тільки на культурний, але й науковий центр. Проблема в тому, що в багатьох школах немає потрібної науково-технічної бази. Цьогорічна школа буде абсолютно безкоштовною, ще й забезпечуватиме учасників харчуванням та проживанням за потреби. Цього року поговоримо про розвінчання міфів, на лекційних курсах буде висвітлено багато цікавих тем, на воркшопі можна буде самостійно провести різні експерименти”, – розповіла Надія Стефанишин, координатор проекту “Школа юного біохіміка”.

 

Приміщення, які зараз є в палаці Потоцьких не придатні для проведення заходів, бо вони, в більшій мірі є аварійними. Хочемо запровадити такий проект, який стане традиційним для міста. Будуть представлені автори містичних творів, фентезі, хедлайнер – Власта Власенко, Дара Корній та інші. В програмі цього заходу будуть авторські читання, буде запис начиток для аудіобібліотеки, буде театральний перформанс, музичні перформанси, містичне чаювання. Запрошуємо!” – повідомив Володимир Гайдар, куратор проекту “Перші містичні читання “Станіславський НЕгеловін”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківець виконав норму Майстра спорту України зі шахів. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПрограми
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі