Новини

“Мені важко писати й говорити”, – Дмитро Комаров про смерть друга на Коломийщині

|

Сьогодні помер Ігор Табанюк. Авіакатастрофа. Причина невідома. Мені важко писати й говорити. Ігор був другом та одним з найкращих пілотів України.

Зокрема, людина, яка віддала все своє життя, час, енергію авіації. До її розвитку, яка відродила аеродром до Коломиї з руїни за свої гроші, відкрила літню школу, провела канікули для всіх.

Побачилися 10 червня на фестивалі, який Ігор традиційно проводив після Івана Купала. Знімали, як Ігор реалізував мрію героїв нашої програми. На аеродромі блищали дитячі очі сотні щасливих людей. Це було справжнє свято, абсолютно всі були вдячні.

Літаки прибули майже з усіх міст України, і навіть з Європи.

“13 липня Ігорю виповнилося 60 років. Минулого тижня ми подзвонили. Ігор був дуже оптимістичним, всі плани були пов’язані з аеродромом. Він дійсно мріяв перетворити Коломию на центр туризму, зробивши одну з воріт в Українські Карпати для всього світу. Ігор та ще три померли. У мене лунає телефон, розмовляла з багатьма пілотами. Вони одні на думку: якщо Табанюк не зміг впоратися з цією ситуацією, це було невиправно. Він 40 років за штурвалом. Що сталося, покаже слідство”, – йдеться у дописі телеведучого Дмитра Комарова.

Теж, Комаров додав, прошу переконатися, що після смерті Табанюка не згине справа його життя – аеродром. Ігор зробив багато, відродив об’єкт з нуля. Аеродром повинен жити далі. Звертаюся до Коломиї – чудово знаєте, як Ігор намагався врятувати аеродром. Цей аеродром повинен бути названий ім’ям Ігоря Табанюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Приїхали відпочити: в авіакатастрофі на Прикарпатті загинули 20-річні громадяни США. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі