Новини

“Мені вчасно не донесли об’єктивну інформацію”, – голова ОДА про закриття “Теплого дому” на Долинщині

|

Долинський центр соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” закрили. Таке рішення ухвалили 19 лютого рішенням сесії обласної ради. Очільник Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук пояснив, що закриття закладу стало наслідком затвердження у 2019 році Регіонального плану дій з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Про це він написав на своїй Фейсбук-сторінці, повідомляє WestNews.

“На жаль, мені вчасно не донесли об’єктивну інформацію про ситуацію, що виникла довкола «Теплого дому». Детальніше в проблемі я розібрався вже після рішення сесії Івано-Франківської обласної ради”, – пояснив Бойчук.

Він зазначає, що статочні висновки щодо помилковості такого рішення зробив під час сьогоднішнього засідання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України.

“Складається враження, що окремі чиновники, які ще у 2019 році ініціювали це рішення, напевне забули про свою місію. Саме тому воно й потрапило на розгляд депутатів облавної ради. Дуже шкода, що така ситуація виникла. Тому я ініціював службове розслідування у відповідних підрозділах облдержадміністрації, щоб зрозуміти, яке обґрунтування такої пропозиції та чому вона взагалі виникла. Мені важливо вияснити, чи були якісь порушення з боку працівників ОДА”, – наголосив посадовець.

Андрій Бойчук додав, що у разі підтвердження його припущень, винні понесуть справедливе покарання, а матеріали розслідування передадуть правоохоронним органам.

Зараз у терміновому порядку готують проєкт рішення про зупинку ліквідації «Теплого дому», який подадуть обласній раді.

Крім того вирішуватиметься питання про належне фінансування закладу в цьому році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Прикарпатські депутати припинили діяльність долинського “Теплого дому”

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі