Новини

Мерія Івано-Франківська удвічі переплатила за транспорт для інспекції з благоустрою

Опубліковано: 17.11.2016, 09:51 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Правоохоронці підозрюють службових осіб департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою виконкому Івано-Франківської міської ради у зловживанні службовим становище при закупівлі скутерів та велосипедів, ціна яких виявилася у два рази вищою від ринкової.

Про це свідчить ухвала Івано-Франківського міського суду від 10 листопада, пише West News з посиланням на Наші Гроші.

За даними слідства, у березні 2016 року Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міськради закупив у фізичної особи-підприємця чотири скутери Yiben Yb50T-10 т 2014 року випуску за 159 тис грн. та 6 велосипедів Trek 2016 3500 Gren за 88,6 тис грн.

Правоохоронці встановили, що ринкові пропозиції на скутери та велосипеди були у 2-2,5 рази нижчі від закупівельної ціни міськради.

Кримінальним провадженням №42016091010000037 від 16.09.2016 займається слідчий відділ Івано-Франківського ВП ГУ Національної поліції України. Слідчий звернувся до суду з клопотанням надати доступ до оригіналів договорів щодо закупівлі скутерів та велосипедів та актів виконаних робіт, підписаних директором департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міськради та підприємцем, щоб провести почеркознавчу експертизу.

Суд надав доступ до документів, які знаходяться в департаменті міськради, з можливістю їх вилучення.

4 скутери та 6 велосипедів міськрада купила для муніципальної інспекції з благоустрою, яка розпочала свою роботу 1 квітня 2016 року і до якої увійшло 14 інспекторів. Ініціатором створення цієї інспекції був мер міста Руслан Марцінків. За повідомленням прес-служби міського голови, 1 квітня Марценків вручив посвідчення працівникам новоствореної інспекції, які приїхали на зустріч з мером на придбаних департаментом міськради скутерах та велосипедах.

Директором департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради з 2013 року є Михайло Смушак.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ