Мешканка Прикарпаття відсвяткувала 100-річний ювілей: 11 внуків, 22 правнуки та 7 праправнуків. ФОТО

На Надвірнянщині мешканка села Зелена відсвяткувала 100-річний ювілей. У свої перші 100, як розповідають місцеві, вона задувала свічки на торті і загадувала бажання, пише WestNews.

Свій 100-річний ювілей Марія Дмитрівна Дирда відзначила у родинному колі в будинку на присілку Хрипелів села Зелена Пасічнянської територіальної громади. Але ювілярка приймала і гостей.

Як розповіла наймолодша дочка іменинниці Марія Сіщук, ювілярка прожила своїх сто років недаремно-  22 роки свого життя Марія Дмитрівна відпрацювала в Надвірнянському лісгоспі, народила та виховала восьмеро дітей – п’ять синів та три дочки. А також взяла на виховання в дев’ятимісячному віці дівчинку-сироту, яку вибавила та вивела в світ, стала їй мамою. Допомогла своїм дітям вибавити 11 внуків, 22 правнуки та 7 праправнуків, які завжди підтримують та люблять свою матір, бабусю, прабабабусю та прапрабабусю.

У день ювілею до оселі Марії Дмитрівни завітали представники громади з квітами, подарунками і тортом. Незважаючи на свій такий поважний вік, іменинниця приймала подарунки від гостей особисто, сама задула свічки з цифрами «100» і навіть задумала собі бажання, про яке гостям не призналася, бо не збудеться…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатка відсвяткувала 100-річний ювілей. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі