Здоров'я

Ми стали батьками: історія пари, яка змогла подолати безпліддя

|

WestNews розпочав цикл статей про безпліддя. У двох попередніх матеріалах ми говорили про проблеми зі здоров’ям у чоловіків та жінок, а зараз розповімо надихаючу історію успіху пари, яка змогла подолати цей діагноз та стати батьками. Анатолію 33, а його дружині 38, пара протягом чотирьох років не могла стати батьками, а після лікування втілили свою мрію в життя.

«Це наш другий шлюб, у попередніх стосунках ні в мене, ні в дружини не було дітей. Ми зрозуміли, що щось не так, коли протягом понад року вагітність не наступала. З  дружиною ми завжди радимось і приймаємо рішення разом, отже вирішили, що потрібно знайти хорошого уролога і гінеколога та розпочати діагностику», – розповідає Анатолій.

Пара проживає в Тернополі, тому лікування розпочалось саме з цього міста. Анатолій пройшов низку обстежень і після встановленого діагнозу варикоцеля було прийнято рішення робити операцію. Як виявилось, такі оперативні втручання роблять в Одесі, Києві та Івано-Франківську, тож вибір пав на найближче місто.

«Були лікарі, які казали, що в нашому випадку природнім шляхом завагітніти нереально. Вони нам радили, зважаючи на наш вік, якнайшвидше записуватись і розпочинати ЕКО запліднення. Деякі казали, що навіть якщо ми зачекаємо ще пів року, то вже може бути запізно. Єдине з чим були згодні всі медики – якби цю операцію провели раніше, то зараз ситуація була б іншою», – каже чоловік.

Саме так відбулось знайомство з лікарем «Оксфорд Медікал» Тріщем Володимиром Івановичем.

«Люди бувають різні, але Володимир Іваночовчи є людиною “з великої букви”. Він працює за своїм призначенням, любить свою роботу і любить людей. Співпраця з ним пішла дуже легко з перших хвилин. Лікар детально нам розповів варіанти вирішення наших проблем і я відчув, що він з нами буде працювати аж до успішного результату», – ділиться щасливий батько.

У лікаря підібрана дуже хороша команда, яка робила все легко і швидко. Чоловік розповідає, що під час операції посміхався та почувався комфортно, а все завдяки підбадьорюванню та хорошому ставленню зі сторони медиків.

Після операції пацієнту видали «пакет» медикаментів і розхідних матеріалів, а не список того, що він має придбати в аптеці самостійно.

«Внаслідок оперативного втручання був невеликий набряк, лікар за це дуже переживав і коли підтвердилось, що все ж таки все гаразд, він сказав річ, яку мене дуже здивувала. Володимир Іванович був готовий стати донором у разі невдалого результату операції, казав, що у нього діти вже є, а от для мене це дуже важливо. Скажіть, чи кожен лікар готовий таке зробити?», – розповідає Анатолій.

Чоловік каже, що на початку цього шляху все відбувалось спільно з дружиною, не було «перекидання каміння в город» один одного, шукали проблему разом і вирішували її також разом.

«Я і дружила перенесли операції перш ніж змогли завагітніти, але ми робили все спільно і вірили, що все вийде. Більше того, ми взагалі не вірили в те, що у нас може не вийти. Ми знали на 100%, що в майбутньому ми станемо батьками. Після періоду реабілітації ми змогли завагітніти буквально після декількох спроб. Відчули велику радість, адже ми цього дуже чекали і дотримували всіх інструкцій лікарів», – ділиться чоловік.

Тож якою може бути настанова для тих, хто досі на шляху до омріяного малюка?

– Зараз у нас є син, йому 3,5 місяців і я дуже щасливий. Коли ми хрестили синочка, то священик показав нам запис про хрещення дитини пари, яка вже одружена 14 років. Уявляєте? Ця пара вірила, старалась і у них все вийшло. Важливо не розчаровуватись і не змінювати пріоритети. Тримати фокус на бажанні завагітніти, а не на хобі чи роботі. Коли ми йшли до лікарів, які казали, що це важко або взагалі не можливо, то ми змінювали лікаря.

Тетяна Колибаб’юк

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Я не можу завагітніти: причини та способи лікування безпліддя у жінок

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яІнтерв'юНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі