Здоров'я

Міністр охорони здоров’я вніс зміни до плану вакцинації

|

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вніс зміни до плану вакцинації, пише WestNews.

Відтепер залишки вакцини, яку можна зберігати лише 6 годин після відкоркування ампули на 10 доз, будуть колоти тим, хто може вплинути на популяризацію вакцинування.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ України.

“1 березня 2021 року міністр охорони здоров’я України Максим Степанов підписав наказ № 369 про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID-19, які дозволяють з початку кампанії використовувати можливі залишки вакцин для щеплення громадських діячів з метою популяризації імунізації від коронавірусної хвороби”, – йдеться у публікації.

Так, згідно з наказом Степанова, аби зменшити ризик недовикористання вакцини з уже відкритих флаконів, громадських діячів, діячів культури та спорту, а також лідерів релігійних спільнот рекомендовано вакцинувати у випадках, коли під час вакцинальної сесії проти COVID-19:

  • зафіксовано відмову від вакцинації серед тих людей, які попередньо давали згоду на щеплення;
  • виявлено протипоказання до вакцинації у тих, які прийшли на вакцинальну сесію;
  • кількість людей, що вакцинуються в день роботи мобільної бригади, недостатня для повного використання (10 доз з одного флакона) всіх відкритих флаконів з вакциною.

Нагадаємо, що вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року із прибуттям першої партії вакцини Covishield виробництва Serum Institute of India (Інститут сироватки крові, Індія) у кількості 500 тис. доз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр охорони здоров’я у прямому ефірі прийняв вакцину проти коронавірусу. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі